Pomáháme bez rozdílu

Tadyhle jedno hemženíčko až z Chorvatska! Jak jistě víte, v Chorvatsku pomáháme díky úžasné osobě, která tam veškerou pomoc zprostředkovává až z ČR a tou je Jakub Večeřa ❤️! A my tu máme od něj krásné poděkování o které se s Vámi musíme podělit:

„Vděčnost je málo… Od ledna loňského roku, kdy jsem český projekt Click and Feed poprvé oslovil, doputovala v uplynulých dnech do Chorvatska již třetí várka granulí pro opuštěná zvířata. Tentokrát neuvěřitelných 1 414 kg!

Mockrát už jsem zmiňoval, že situace ohledně toulavých zvířat je tam naprosto žalostná. Útulků a osob, které se snaží toto změnit, docela málo, zatímco místních, kteří jsou za přemnožená, nemocná a často i týraná pouliční zvířata zodpovědní, docela dost. Naštěstí zdaleka ne všichni jsou stejní, je zde i nemalé množství naprosto super lidí. A jednimi z nich je i Udruga Šapama od srca – Makarska. Je mi obrovskou ctí, že jsem mohl slečnám z tohoto sdružení pomoc alespoň zprostředkovat. Nicméně nebýt skvělého projektu Click and Feed, značky Brit a firmy Roxy Trans, která se stala dvorním doručovatelem krmiva do Chorvatska (na své vlastní náklady!), nic z toho by nebylo možné. A já opravdu nedokážu popsat, jak moc si každého, kdo se na tomto podílí, vážím. Ale i všech, kteří jakkoliv opuštěným zvířatům pomáhají – ať už v Česku, Chorvatsku nebo kdekoliv jinde.

Děkuju, že lidé ještě pořád zůstávají lidmi a že nezavírají oči před problémy, které se nás týkají. 🙏 A nezapomeňte – pomáhat může zdarma každý, stačí na www.clickandfeed.cz každý den naplnit virtuální misku. Zabere to pár sekund, a přesto to moc pomůže!
A takto to vypadá, když chorvatští čtyřnozí příchozí zásilku kontrolují 😁😺🐶

Poslední příspěvky